Avalehekülg Menüü
K: P:

KÜ Vilde tee 52 korteriomanike üldkoosolek.

Korteriühistu üldkoosolek toimub 05.12.2019
Arte Gümnaasiumi aulas kell 19:00-21:00
Registreerimine 18:30-18:55

Päevakava
Juhatuse poolt

1. Juhatuse ettekanne tehtud tööst.
2. Juhatusele volituse andmine “Sõpruse pst. 208a
avalike parkimiskohtade rekonstrueerimise ja parkla
laienduse projekt” väljaehitamiseks ja “Hoovid Korda”
projektist raha taotlemiseks.
3. 2020 a. majandamise aastakava vastuvõtmine.
    MAJANDAMISE AASTAKAVA PROJEKT
4. Jooksvad küsimused.

Elanike poolt

5. Põhikirja muutmine.
Panna hääletusele järgmised maksemuudatused põhikirjas:
Remondi sihtlaekumine -Ühtlustada remondifondi maksed
ühesuguste tubade arvuga korterite vahel. Kokkuleppeliselt
oleks arvestuslik pinda
2-toal. korteril 49,1rm
3-toal. korteril 64,4rm
4-toal. korteril 90,6rm

Heakord - jagatuna korteriomandite arvule
Halduskulud - jagatuna korteriomandite arvule
Jooksvad kulud - jagatuna korteriomandite arvule
Santehnika hooldus - jagatuna korteriomandite arvule
Side-valvekulu - jagatuna korteriomandite arvule.
Prügivedu - jagatuna korteriomandite arvule
Elektrikäit - jagatuna korteriomandite arvule
Pangateenus - jagatuna korteriomandite arvule
Raamatupidamisel arvestada krt. 13, 76, 88, 128, 132, 141, 21
ja 24 üldpinnast maha kokkuleppeliselt 3,5 rm rõdu pindala,
et ühtlustada samaväärsete korteritega maksed.

 

Prügi süvamahutid

Alates 15.10.2018 võtame kasutusele uued prügikonteinerid.
Värskelt paigaldatud süvamahutid asuvad maja I trepikoja
lähedal haljasalal. Kaks suurt 5 m3 on olmeprügile, üks
keskmine 3 m3 paberjäätmetele, üks väike 0,8 m3 biolagunevate
jäätmete jaoks.

Palun jälgige, et jäätmed ei satuks valedesse konteineritesse.

NB! Paberi kointeinerite tühjendamine on tasuta! Juhul kui seal
sisaldub olmeprügi või hoopis..., jäetakse konteiner tühjendamata
ja tuleb tellida eraldi vedu, vastavalt olmeprügi hinnakirjale  

Endiselt ei ole konteinerite sees, peal ega taga kohta ehitusprahile
ja suuregabariidilistele jäätmetele. Head kasutamist!

Parkla joonimine !

Parkla jooniti ilmataadi lahkel loal siis 21.05.2019
Täname kõiki kohusetundlikke autoomanike kes
oma autod ilusti antud päeval mujale parkisid.
Kahjuks on aga meil ka selliseid elanikke keda ka
10 päevane ette teatamine ei kohusta millekski
ja joonijate töö oli paljuski nende süül raskendatud.

Vajalikud numbrid kiireks reageerimiseks...

... probleemide lahendamisel !

Ühistu mobiil58375562
Santehnikud5116622
Elektririkked5113008
Lifti avarii6571375
Fonolukk6444005
Lukuabi6410491
Raamatupidamine6526058
Kolatakso56236002
Koristusteenus56250676
Konstaabel6125853
Munitsipaalpolitsei6457418

 

Katlamaja suitsulõõri rekonstrueerimine.

Lugeda lõpetatuks AS Anrebell poolt teostatud
gaasikatlamaja suitsulõõri rekonstrueerimistööd
ja maksta välja lepingujärgne töötasu 10578 €

Täname kõiki ja eriti 3 trepikoja elanike kes
mõistvalt suhtusid suitsulõõri ehitustööde käigus
tekkinud ebamugavustesse ja sooja vee puudumisse
12-14.08.2019

Sõpruse pst. 202

Tore kui meie lähinaabruses on maja mis
on kõikidele renoveerivatele ühistutele eeskujuks !

Artikkel...

Koduleht vilde52.ee

KÜ kodulehel on nüüd toimiv majasisene intranet.
Sisse logides saate tutvuda ühistu dokumentidega,
osaleda foorumite mõttevahetustes ja sisestada oma
veenäidud ning tutvuda muu teabega mis ei ole teistele
avalikustamiseks.
Intranetti sisenemiseks saate kasutajanime ja
salasõna juhatuse käest, kirjutades oma soovist e-kiri
aadressile juhatus at vilde52 dot ee Registreerime Teie
andmed intranetti ja oletegi kasutaja. Küsimustes palume
pöörduda telefonil mob.5089905 Janek Holm juhatuse liige.

Parkimine

Päästeameti nõuete kohaselt tuleb tagada vaba juurdepääs
trepikodadesse ja mitte parkida autosid trepikodade uste
ette !
Esimesel eksimisel teatatakse valesti parkijast politseisse,
teisel aga tellitakse teisaldaja ja valesti pargitud auto viiakse
tasulisse parklasse.

Seoses katlamaja automaatika tundlikusega on parkimine
katlamaja ette bensiini ja diisel autodele rangelt
keelatud
.
Nimelt auto käivitamisel satuvad heitgaasid katlamajja,
käivitub alarm ja automaatika lülitab ohutuse tagamiseks
katlad välja ja siis oleme ilma soojavee ja kütteta.
Alates septembrist 2013 on 3. trepikoja ette paigaldatud
ühitsu liikme palvel elektriautode laadimispunkt.
Elektri ja ekpluatatsioonikulud kannab ühistu liige ise.
Bensiini ja diislit kasutavaid autosi palume sinna mitte
parkida !

Olgem mõistvad !

Sisukaart |  Menüü  Teated 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee